oferty / warunki


Z naszej oferty mogą skorzystać Państwo podczas imprez tematycznych i okolicznościowych! Uświetnimy swoimi występami eventy:

 

pokazy lub show

koncerty

festiwale

targi

wystawy

odczyty

gale

szkolne projekty

prywatne imprezy jubileuszowe ... 

Występujemy w składzie od 3 - 10 artystów. Zespół PHENJORIPE zapewnia profesjonalnych artystów według własnych preferencji i możliwości. Nasi artyści współpracują z organizacjami artystycznymi realizując własne projekty oraz zamieszkują w różnych rejonach kraju, dlatego też prosimy o zlecenia i zamówienia z wyprzedzeniem.

 

Zapraszamy również do współpracy w zakresie występów indywidualnych naszych solistów.

 

Czas trwania naszych pokazów zależy od wyboru programu oraz Państwa zapotrzebowania. Proponujemy program czasowy począwszy od 25 minut do 2 godzin. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosujemy program do Państwa wymagań.

 

Dla optymalnej prezentacji tańców TRIO PHENJORIPE potrzebujemy minimum 6metrów kwadratowych powierzchni scenicznej!

 

Naszą muzykę odtwarzamy z przygotowanych plików MP3 lub na płycie CD. Śpiewamy na żywo.

 

Niezbędne nagłośnienie oraz obsługę techniczną i akustyczną zapewnia organizator. Każdorazowo przed występem przesyłamy rider techniczny.

 

W programie PHENJORIPE & FRIENDS oferujemy przedstawienie z muzyką na żywo.

Ponadto oferujemy pokazy w kombinacjach – muzyka z playbacku i śpiew na żywo oraz cały program z oprawą muzyczną na żywo.

 

Honorarium za nasze pokazy jest w rozsądnych cenach i jesteśmy otwarci na negocjacje. Koszty podróży i ewentualnie koszty noclegów pokrywa organizator.

 

Zapraszamy do współpracy!