PHENJORIPE & FRIENDS


Oczywiście współpracujemy również z muzykami i zaprzyjaźnionymi artystami!

Jaki byłby świat bez naszych mężczyzn? W dłuższej perspektywie - biedny!

Nasi towarzysze są instrumentalistami, wokalistami i tancerzami w najlepszym wydaniu! Angażujemy solistów lub całe zespoły! Akty muzyczne grane na żywo są częścią naszych przedstawień! Oferujemy przedstawienia o specjalnej tematyce!

 

ShowProgram: Z nami powracają zagubione pieśni… 

Tańce, pieśni i romanse oraz powiastki rosyjskiej i polskiej Romy oczami PHENJORIPE oraz skrzypka Tomasza Krzyżanowskiego i duetu THAGAR. Wspólnie na scenie byli soliści Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno - ARTUR SZEWCZYK obecnie wykładowca projektu Romany Dance School - fantastyczny pieśniarz, tancerz i choreograf. Jego syn DAMIAN - absolwent Akademii Muzycznej i pianist. Młody rosyjski Rom o polskich korzeniach, który z ogromny sercem oprócz muzyki Chopina sławi tradycyjną muzykę i kulturę swego narodu.

 

Dla fanów jazzu i swingu SintiJazz oferujemy show o tematyce: SIRBIANKA spotyka Django!

Z towarzyszącym TRIO ROMANO SWING (PL) show jest nie tylko tradycyjną Sirbianką czy zapierającym dech Czardaszem i Romską Melancholą! Między naszymi tańcami jest miejsce dla eleganckiego Sinti- Swingu á la Django Reinhardt! Nasi towarzysze są zawodowymi uzdolnionymi muzykami. Występują przede wszystkim estradowo na galach, party, przyjęciach... Ich repertuar dostarcza doskonałej rozrywki z tak zwanym "gypsyfeelingiem"! Od jazzu, folk, klasyki po muzykę z kawiarni lat 30- tych. Nasz program zapewni Państwu kombinację ognistego Gypsy Show z przytulnym wieczorem na finał!